Пансіонат Dolce Vita, пансионат Дольче Вита

Пансіонат Dolce Vita, пансионат Дольче Вита

Пропонуємо вам відпочити в пансіонаті Dolce Vita, який розташован на узбережжі Азовського моря в селі Стрілкове. Відпочиваючим пропонуються комфортабельні номери з усім необхідним в будівлі з екологічно чистого дерева. Уся територія пансіонату упорядкована, має чистий двір, навколо розташовані альтанки, встановлені мангали, працює Wi-Fi інтернет. Для дітей є дитячий та спортивний майданчики з гойдалками, пісочницею, гірка.

Двоповерхове дерев’яне приміщення. 2-3кімнатні 3, 4, 6, 8-місні номери.

В номері на 1 поверсі (для усіх категорій номерів): кухонний стіл, кухонна тумба, шафа, вішалка, холодильник, диван-ліжко, санвузол (унітаз, умивальник, душ).

В номері на 2 поверсі (для номерів – «Стандарт» і «Напівлюкс»): двоспальне ліжко, прикроватні тумбочки, телевізор із супутниковим ТВ, кондиціонер або вентилятор (для номера стандарт), комод для одягу.

В номері на 2 поверсі (для номера – «Сімейний») - кімната №1: двоспальне ліжко та\або диван-ліжко, м’яке крісло, шафа.

В номері на 2 поверсі (для номера – «Сімейний») - кімната №2: двоспальне ліжко та\або диван-ліжко, прикроватні тумбочки, LCD-телевізор із супутниковим ТВ, кондиціонер, тумбочка під телевізор, шафа.

Триповерхове дерев’яне приміщення. 2-кімнатні 2, 3, 4-місні номери.

В номері: односпальні та/або двоспальні ліжка, диван, прикроватні тумбочки, LCD-телевізор із супутниковим ТВ, кондиціонер, холодильник, стіл та стільці, кухонна тумба, шафа, вішалка, санвузол (туалет, умивальник, душ).

Будинок з кухнею на першому поверсі 1 кімнатні 2-місні номери.

В номері: двоспальне ліжко, стіл та стільці, кухонна тумба, шафа, вішалка, холодильник, LCD-телевізор із супутниковим ТВ, кондиціонер. Санвузол на 3 номери (унітаз, умивальник, душ)

.

Готель. 1, 2-кімнатні 2,3,4,5-місні номери.

В номері: односпальні та/або двоспальні ліжка, холодильник, LCD-телевізор із супутниковим ТВ, кондиціонер, стіл та стільці, шафа, вішалка, санвузол (туалет, умивальник, душ).

Сайт: http://arabatka-dolce-vita.com.ua/

тел.: 0973187853, 0663572777, 0686548881

Арабатська стрілка, с. Стрілкове, вул. Берегова 9а

Отзывы
Оставьте свой отзыв:
Ваше имя:
Ваш отзыв: